Co spakować / czego nie spakować na targi drupa: od amerykańskiego "żółtodzioba"

3 marca 2022

Napisane przez Joel Basa Kierownik ds. eMarketingu Korporacja Xerox W przeciwieństwie do wielu weteranów Xeroxa, którzy wybierają się na targi drupa, ja jestem na nich "żółtodziobem". Byłem już na innych targach, takich jak IPEX, Graph Expo, Print 09, On-Demand, by wymienić tylko kilka, ale to są moje pierwsze targi drupa. Wyjeżdżam jutro (poniedziałek) i zacząłem się pakować na moją podróż i pomyślałem, że podzielę się kilkoma moimi przemyśleniami na temat tego, co spakować / czego nie spakować: Po pierwsze, czego NIE spakuję:

    Dining Guide to Dusseldorf: Jedną rzeczą, którą uwielbiam w międzynarodowych podróżach, jest oczekiwanie na kuchnię. Zwykle przyjeżdżam przygotowany, ale ponieważ XMPie wydaje "Dining Guide to Dusseldorf", mogę po prostu odebrać kopię na naszym stoisku (hala 8b). Moja żona i moje psy: Będę tęsknił za moją żoną i moimi psami, ale nie sądzę, żeby zmieściły się w moim bagażu. Balsam do opalania: Prognoza pogody w Dusseldorfie to górne 60 stopni Fahrenheita... nieźle, ale balsam do opalania nie jest wymagany. Mój paszport: Tylko żartowałem, chciałem się upewnić, że nadal czytasz!

Teraz, co JEST w plecaku:

    iPad z aplikacją drupa App: Jestem zdumiona ilością aplikacji mobilnych drupa przygotowanych przez wielu sprzedawców. Zainstalowałam już oficjalną aplikację drupa App na moim iPadzie i iPhonie. Co za wspaniałe źródło informacji! Płaszcz/żakiet lekarski: Właśnie tak! Wraz z Andym Hillem i Christiną Klos w Social Media Café będę prowadzić Kliniki Społecznościowe. Będziemy "Lekarzami", aby pomóc Ci w Twoich pytaniach/potrzebach związanych z mediami społecznościowymi. Zatrzymaj się w dowolnym dniu od 10:30-11:30 lub 2:00-3:30. Aparat: Przy tak wielu rzeczach do zobaczenia (na wystawie i w Dusseldorfie) chcę być pewna, że zrobię kilka zdjęć. Wygodne buty / trampki: Stanie i więcej stania. Wiedząc o tym, kupiłam wygodne wkładki do butów i po zakończeniu workda, moje Asics Kayano 18s będą jak niebo dla moich stóp. Workout Bands: Z braku dostępu do siłowni, musi być kreatywny z coraz kilka treningów w. Opaski treningowe są małe, lekkie, ale są wszechstronne treningi Inne ważne rzeczy: Mój paszport, pieniądze i bilety.

Każdy z was weteranów ma jakieś przemyślenia do podzielenia się? Dajcie mi znać! Do zobaczenia na targach drupa!